» » Проблеми з потенцією? Перевірте печінку!

Проблеми з потенцією? Перевірте печінку!

СОДЕРЖАНИЕ

Проблеми з потенцією? Перевірте печінку!Здавалося б, що спільного між захворюваннями шлунка, кишечника, нервової системи, жіночого та чоловічого здоровя? Першопричина цих проблем може ховатися у  печінці. Цей орган один з небагатьох, що має регенеративні здібності, але порушення його функціональності призводить до серьозних наслідків в усьому організмі. Про проблеми печінки консультують доктор наук, професор, директор клініки інтегративної медицини «Смартмед» Анатолій Доровських та кандидат медичних наук, доцент, лікар-консультант цієї ж клініки Ольга Ковальова.

 

Світлана Василенко: Печінка найбільший орган, який відповідальний за метаболізм. А що входить в його функції?


Ольга Ковальова: Так, печінка один з найважливіших органів у людському організмі. Вона має  вплив на багато інших систем. До того ж у печінці з продуктів харчування, з вуглеводів синтезується глюкоза. І не таємниця, що наша голова працює завдяки їй. Вона живить клітинки мозку.

Але крім усього іншого, у печінці синтезуються жовчні кислоти. Якщо їх не вистачає, іжа не перетравлюється і ті жири, що потрапили з харчовою грудкою зі шлунка, не маючи жовчних кислот, далі усмоктуються особливо не змінюючись і будують основу для серьозних серцево-судинних захворювань. Статистика каже, що смертність від судинних захворювань стоїть на першому місці. А проблеми почалися  зі шлунково-кишкового тракту, де активну роль відіграє печінка.

Ліпіди, що ми маємо завдяки печінці - це захист, зокрема, для нашої мозкової клітини у разі стресу. За науковими даними, мозкова сарколемма (оболонка клітини) на 70-80 відсотків складається з жирів (ліпідів).  А у випадку емотивного сплеску, йде вихід певної фракції жирів. Вони і захищають цю клітину від руйнування. Взагалі, існує думка, що жири - це своєрідна радість і  хороші емоції.

До того ж, ліпіди - це основа жіночих і чоловіких статевих гормонів. За проблемами саме з ліпідною функцією печінки йдуть гормональні порушення. А вони можуть призводити не тільки до фригідності та імпотенції, але й до інших захворювань:  фіброматозних вузлів, міом і так далі.

 

Анатолій Доровських: Оскільки ми зачепили чоловіче здоров'я, додам: можна ходити постійно до уролога і лікувати простату, але проблема може ховатися у печінці. Наприклад, наше обладнання допомагає вибудувати причинно-наслідковий звязок і визначити, а звідки ж йдуть проблеми. Тому що якщо лікувати тільки простату, а першопричина криється у печінці, то до уролога ви ходитимете регулярно .

 

О.К. Печінка - це  також великий фільтр. Церез воротну вену до печінки приходять усі речовини, що усмокталися через ворсинки кишечника і вона повинна все це переварити. І не просто все це переварити. Вона повинна провести детоксикацію. Це фільтр, що має зупинити всі отрути і токсини, які потрапляють з водою, продуктами, неправильно або самовільно призначеними  медикаментами. Так, вживання різних лікарських препаратів, і грип минулих років це довів, призводить до гепатоспленомегалії - збільшення печінки і селезінки.  Нині, навіть, існує така проблема, як лікарський гепатит. Хвороба, що  виникає в результаті прийому різних препаратів. Так що печінку треба берегти і любити.

 

А.Д. До речі, згадав випадок. Узимку  до нас прибула родина. Обсипало усю сім'ю. Вони вирішили, що це кір.  Вік членів родини різний. Наша  діагностика видала типове отруєння. Чим отруїлися, адже їли різні продукти. А зясувалося, що всі пропивали для профілактики грипу один широко розрекламований препарат. Ось так, профілактували одне, а лікувати довелося інше.

 

С.В. Нещодавно прочитала, що целілют - це не скільки проблема зовнішня естетична, це проблема внутрішня і печінка тут грає не останню роль ?


А.Д. Целюліт - це якраз те, про що вже згадувала Ольга Володимирівна, порушення жирового обміну в печінці. Нерівномірне розміщення жиру під шкірою - повязане, в першу чергу, з якістю роботи печінки. Можна робити різні зовнішні корекції, але триватиме ефект недовго. Для того, щоб проблема не поверталася, треба відновити функціональність печінки, ліпідний обмін

 

С.В. Одними з нарозповсюдженіших проблем печінки є гепатити. Але я знаю, у вас вони виліковуються?


А.Д. Наша клініка спільно з Інститутом гастроентерології Академії медичних наук України розробила і відпрацьовала унікальну методика лікування гепатитів. В першу чергу інфекційних гепатитів B і C. Вона дозволяє без використання інтерферонів, використовуючи тільки частотно-резонансне обладнання і наші препарати отримувати хороші результатати. На сьогодні пролікувалося достатньо багато людей. Є результати, де по 5-7 років не виявляється вірус у крові

 

С.В. Слухач радіо Київ 98 ФМ залишив запитання для вас у проекті «Формула здоров'я». У нього під час ендоскопічного обстеження знайшли у шлунку жовч. Що це за проблема і до чого може призвести?


О.К. Це жовчний рефлюкс. Закидання жовчі до шлунку. Таке буває при емотивних реакціях, нервових стресах. Сучасний нервовий спосіб життя особливо для емоційних осіб сприяє виникненню цієї проблеми. І це погано, адже змінюється ph шлунку. Їжа, що потрапляє через страхохід, не має нормальної кислотності і не може нормально перетравитися. Наприклад, у жінок, які знаходять у менопаузі, змінюється кальцієвий обмін. А кальцій усмокнується тільки за умови нормальної хімічної обробки. У випадку  жовчного рефлюксу, жінка може кілограмами вживати препарати кальцію й не отримати жодного ефефкту. А все тому, що організм не приймає кальцій, який не пройшов усі етапи обробки. Тут головне, підібрати правильне, ефективне і що найголовніше, індивідуальне лікування. Звичайно, в сучасній медицині  існують стандарти лікування, але краще, щоб вони були підібрані під вас.

 

А.Д. Стандарти існують, як у нашій, так і зарубіжній медицині. Це як середня температура по лікарні. Протоколи лікування, звідки вони походять?! Зі страхової медицини. У випадку судової тяганини, будуть дивитися , чи дотримувався лікар протоколу. Якщо так, то претензій немає.

Але кожен організм - індивідуальний. Кожна людина - це індивідуальність. І неможливо підігнати всіх під одне лікування. Адже , наприклад, навіть, дозування препаратів кожній окремій людині треба різне. Сучасне обладнання компанії Алтімед, яке є у нас, може робити не тільки комплексне дослідження орназіму , але індивідуально підбирати препарати.

І пройти його можна, наприклад, у клініці інтегративної медицини «СмартМед». Вона знаходиться у Києво-Святошинському районі, село Чайки, вулиця Коцюбинського,8. Але попередньо запишіться за номером телефону 585-31-17. Більше інформації є на сайті www.imc.com.ua.

 

С.В. Я чула, що окрім комплексного обстеження можна зробити тест на продукти, які можна чи не можна вживати.

 

А.Д. Так, під час обстеження ми робимо один з наших тестів. Це тест на харчову непереносимість. Але - це так би мовити первинний перелік, тому що у процесі лікування, список продуктів буде змінюватися. Адже, за індивідуального підходу, організм видужуватиме і відновлюватиме свої функції.

 

Автор: Світлана Василенко, ведуча проекту «Формула здоров'я» на радіо Київ 98 ФМ www.radio.kiev.fm

Пресс-релизы 3 005

• Витрина клиник •